Genosys EyeCell to zestaw kosmeceutyków o formule przygotowanej specjalnie do stosowania z derma rollerem.
Działanie preparatów wspomaga, obecny w zestawie, pierwszy na świecie MINI DERMA ROLLER, specjalnie przystosowany do skutecznej pielęgnacji okolic oczu. Jedyny, który dociera wszędzie bez problemu.
GENOSYS Mini roller do oczu, zwiększa efekty, zawartych w kosmeceutykach, składników czynnych takich jak czynniki wzrostu, bio-peptydy i naturalne ekstrakty roślinne. W sposób skuteczny i bezpieczny wzmacnia i pogrubia skórę wokół oczu.

Składniki zawarte w serum pod derma roller i kremie po użyciu mini rollera:

  • redukują obrzęki w okolicach oczu, -zmniejszają zmarszczki, -rozjaśniają cienie pod oczami.

Wilgotne płatki pod oczy łagodzą podrażnioną skórę, usuwają zaczerwienie i nawilżają skórę okolic oczu po rolowaniu.

Zestaw GENOSYS przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnych okolic oczu – może być także wykorzystywany do pielęgnacji ust i redukcji zmarszczek wokół nich.
Mini dermaroller ma 60 igiełek ze stali medycznej o długości 0,25 mm.

Działanie:

  • Redukuje zmarszczki i pogrubia skórę pod oczami.
  • Skutecznie zwiększa przenikanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.
  • Stymuluje tworzenie nowego kolagenu i wypełnia zapadnięte okolice pod dolnym kącikiem oka.
  • Eliminuje ciemne cienie pod oczami.
  • Poprawia cyrkulację, redukuje obrzęki

6-tygodniowy program stosowania zestawu kosmetyków wraz z mini rollerem umożliwia osiągnięcie efektów zmniejszenia ciemnego zabarwienia pod okiem i regeneracji wrażliwej skóry okolic oczu.

Mini rolka zwiększa absorbcję składników aktywnych zawartych w serum pod oczy. Już samo stosowanie mini rollera stymuluje produkcję kolagenu i poprawia wygląd okolic oka. Silne działanie antyoksydacyjne powoduje kurczenie się naczyń krwionośnych i wycieków z naczyń włosowatych, co rozjaśnia koloryt skóry.

Po 6-8 tygodniach, kuracja powoduje istotne zmniejszenie fioletowego zabarwienia okolicy pod dolną powieką, redukcję zmarszczek i opuchnięć