p32Zabieg parafinowy to idealne rozwiązanbie dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni oraz stóp. Regeneruje zarówno skórę jak i paznokcie. Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealnie gładka i miękka. Efekt zabiegu utrzymuje się do kilku dni.

Polecana jest przede wszystkim w porze chlodnej (jesień, zima) ze wzgędu na swoje mocne rozgrzewające działanie. Parafina wzmacnia rozdwajające się paznokcie i przywraca skórze ładny wygląd również po zabiegu stylizacji paznokci. Poprawia także krążenie i wpływa leczniczo na kości i stawy. Zabieg ma działanie głęboko nawilżające.Rozjaśnia przebarwienia i opóznia proces starzenia.

Przebieg zabiegu:
Zabieg rozpoczyna się od dezyfekcji dłoni,kolejno peeling, który ułatwia wnikanie składników odżywczych w skórę, jeżeli skóra dłoni jest mocno wysuszona dodatkowo nakładana jest maska, bogata w substancje odżywcze i regenerujące.Nawilża się dłoni zanurzając w miseczce z olejkiem.

Tak przygotowane dłonie zanurza się w ciepłej parafinie i otula miekkimi rękawicami na ok. 30 minut. Na zakończenie wmasowany jest krem ochronny.

Zabieg poprawia kondycję skóry dłoni, daje natychmiastowe wygładzenie, nawilżenie, odżywienie i rozjaśnienie. Regularne stosowanie parafiny sprawia, że paznokcie stają się mniej łamliwe i nie rozdwajają się.