Cała prawda o skórze pod oczami!!!
Czy wiedzą Panstwo że:
Zmarszczki pod oczami najszybciej zdradzaja nasz wiek?
Zmarszczki pod oczami pojawjaja sie najszybciej

Skóra pod oczami pozbawiona jest porów i dlatego żadnen krem nie jest w stanie dostac się wgłąb skóry?
Nie posiada porów nie wytwarza także sebum i tak naprawdę nasz organizm nie tworzy bariery ochronnej dla skóry pod oczami i jest ona najbardziej narażona na przesuszenie?

Mięsień okrężny oka, który przykrywa skóra pod oczami jest najbardziej aktywnym mięśniem zaraz po sercu w naszym ciele?Wykonuje 2.500 skurczów dziennie? co daje 17.500 skurczów na tydzień?
Kupowanie kremów przeciwzmarszczkowych to strata pieniędzy, konsystencja kremu jest za tłusta i cząsteczka kremu nie jest w stanie przeniknąć przez tak cieniutką skórę? jeżeli już chcą Państwo poprawić wygląd swojej skóry pod oczami prosze stosować żel nawilżający- żel utworzy delikatny, nietłusty krem na skórze który uniemozliwi odparowanie wody i w ten sposób poprawi stopien nawilżenia skóry pod oczami
Żadnym kremem/ żelem nie jestesmy w stanie usunąć zmarszczek

Jezeli myślą Państwo o przedłużeniu swojej młodości jedynym skutecznym rozwiązaniem są iniekcje podskórne czystej postaci nieusieciowanego kwasu hialuronowego.

Co to jest kwas hialuronowy (HA) i dlaczego jest taki wazny w walce z oznakami starzenia się?

Kwas hialuronowy (HA) jest ważnym składnikiem naszego ciała. Najwięcej, bo aż połowa jego zawartości znajduje się w skórze. Jest też ważnym składnikiem stawów oraz ciała szklistego oka. W stawach pełni funkcję smaru biologicznego.

Pod względem budowy chemicznej należy do grupy polisacharydów, glikozaminoglikanów.

-Kwas hialuronowy (HA) występuje w wielu tkankach ciała, szczególnie w tkance łącznej. W wielu organach jest wręcz niezbędny do funkcjonowania. Bez niego nie będzie funkcjonować serce, oczy, stawy. Kwas ten tworzy w roztworze wodnym spirale zdolne do wiązania ok. czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa.

-HA sławę zawdzięcza dzięki zdolności utrzymywania nawilżenia skóry.Połowa całego kwasu hialuronowego zawartego w organizmie człowieka znajduje się w skórze. 3/4 masy naszego ciała stanowi woda, HA utrzymuje znaczną części tej wody (wodę hydratacyjną) w organizmie. Kontroluje również poziom płynu tkankowego, zawartego w macierzy pozakomórkowej.

Zawartość HA w skórze maleje wraz z wiekiem, co jest jedną z przyczyn zmian zawartości wody w skórze. Również promieniowanie UV powoduje dramatyczne zmiany w rozłożeniu i dystrybucji HA. Wraz ze zmniejszającą się ilością HA w skórze, włókna kolagenowe dezorganizują się co prowadzi do charakterystycznych zmian starczych.
-Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody.

Faza lecznicza
5-7 zabiegów, co 10-14 dni

Faza podtrzymująca
2-3 zabiegi w odstępie 1 miesiąca