p11

MESO-LINE  to program aktywnych koncentratów zawierających silne stężone substancjie biologicznie czynne, bardzo szybko wnikające w skórę, przez co pozwalające uzyskać natychmiastowe, widoczne i trwałe efekty. Koncentraty mają bardzo szerokie zastosowanie. Są aplikowane na skórę gdy wymaga ona szczególnie intesywnej i szybko działającej pielęgnacji. Wskazanania do zabiegu: stres, wpływ otoczenia, objawy starzenia się, zmarszczki, niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.
Program MESO-LINE odznacza się czystością i skutecznością wysoko stężonych i naturalnych składników. Koncentraty przeciwdziałają indywidualnym problemom skórnym w sposób szybki i skuteczny, o czym mozna przekonać się od pierwszej aplikacji.Najskuteczniejsze i najbardziej efektywne jest stosowanie ampułek w ramach dłuższej kuracji.
Preparaty zawierają NMF-Kompleks (składniki NMF-u skóry):
Argininę, Mocznik, Mleczan sodu, Kwas mlekowy, Kwas hialuronowy.Związki te dzięki zdolności wiązania wody utrzymują ją w hydrofilowych obszarach warstwy rogowej, co wpływa na uelastycznienie skóry.

Moc skoncentrowanych składników aktywnych

  • -aktywny koncentrat ze stabilną witaminą C (jędrność i elastyczność)- zastosowano Askorbyl Glucoside-tzw. ustabilizowaną aktywną postać Witaminy C.Związek ten zawarty w preparacie w momencie zastosowania, czyli po nałożeniu na skórę reaguje (ulega hydrolizie) z L-glukizydazą(enzym występujący u człowieka) i w skórze  uwalnia się aktywna biologicznie witamina C, czyli kwas L(+)-askorbinowy.
  • aktywny koncentrat z bio-peptydami (odmładzanie i wygładzanie)
  • aktywny koncentrat liposomów Q10 (regeneracja i odmładzanie)
  • aktywny koncentrat z roślinną witaminą A (profilaktyka i redukcja zmarszczek)
  • koncentrat na okolice oczu (redukcja zmarszczek i cieni pod oczami)

Schemat Zabiegu:
Wykonujemy demakijaż skóry objęte zabiegiem, następnie wykonujemy peeling odpowiednio dobrany do rodzaju cery, po czym tonizujemy.Na tak przygotowaną skórę aplikujemy odpowiedni koncentrat dobrany prawidłowo do danego problemu lub mieszaninię koncentratów wykonujemy masaż sonoforezy.Po aplikacji konentratu nakładamy kryjącą warstwe Żelu do ultradzwieków nawilżającego.Wykonujemy zabieg przy użyciu ultradzwięków. Nadmir żelu zmywamy i tonizujemy.W zależności od potrzeb skóry
przygowowujemy maskę odpowiednią dla danego typu skóry.Na zakończenie zabiegu aplikujemy krem odpowiedni do potrzeb skóry.