( terapia mikroigłowa na twarz lub ciało)

Zabieg łączący elementy medycyny estetycznej i kosmetologii w oparciu o najnowsze technologie, które gwarantują przyśpieszenie i poprawę penetracji skóry przez substancje w nią wprowadzane. Metoda poprawia wygląd skóry, jej strukturę, gęstość, elastyczność i wytrzymałość, minimalizuje zmarszczki mimiczne, problemy z suchością skóry, normalizuje pracę gruczołów łojowych.

Końcówka do pracy ma specjalną bazę, na której umieszczone są mikroigiełki ze stali chirurgicznej o specyficznej budowie, umożliwiającej bezbolesną perforację powierzchni naskórka. Podczas zabiegu nie zostają uszkodzone naczynia krwionośne i limfatyczne. Mikroigiełki poprzez perforację naskórka redukują jego barierę dyfuzji i pozwalają wniknąć wysoko skoncentrowanym składnikom aktywnym w głąb epidermy. Końcówka z mikroigłami stymuluje regenerację skóry poprzez mechaniczne pobudzanie receptorów. Stymulacja mikrokrążenia przyspiesza przemieszczanie się składników aktywnych w skórze, które wpływają na regenerację komórek skóry właściwej. Zabieg poprawia kontury twarzy, redukuje zmarszczki mimiczne i statyczne, stymuluje proces produkcji kolagenu i elastyny. Stymulacja jest delikatna a jej pole działania w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc komórki rozrodcze skóry i naczynka pozostają nieuszkodzone.

Zabieg ten działa:

 • przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco i liftingująco,
 • spłyca blizny, poprawia wygląd rozstępów,
 • rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt
 • usuwa suchość i szorstkość skóry,
 • niwelowanie rozszerzonych porów
 • remodeling twarzy – poprawa owalu
 • zmiejszenie teleangiektazji

Efekty zabiegu

 • zwiększenie wchłanialności substancji czynnych przez tworzenie mikrokanalików
 • odnowa komórkowa-pogrubienie warstw żywych naskórka
 • indukcja produkcji kolagenu,elastyny,kwasu hialuronowego
 • rozjaśnienie przebarwień i wyrównanie kolorytu
 • zmiana struktury skóry-widoczne i długotrwałe odmłodzenie

Efekty są widoczne i odczuwalnie natychmiast już po pierwszym zabiegu. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie bardziej jędrnej, witalnej i młodszej skóry. Skóra staje się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona, praca gruczołów łojowych normalizuje się.
Ilość zabiegów, które trzeba wykonać dla maksymalnego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu skóry. Jednak już po pierwszym zabiegu skóra jest lepiej napięta i mocniejsza.

TERAPIA MIKROIGŁOWA NA TWARZ

Amiono Bio Serum / Serum i aminokwasami
Aktywne serum z koktajlem 12 aminokwasów oraz z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy niskocząsteczkowy- usiecionowany w wysokim stężeniu 5 % zapewnia unikalne i wydłużone działanie. Wynikiem synergistycznego działania wszystkich składników jest natychmiastowy lifting i wypełnienie zmarszczek.
Biomimetyczne serum z peptydami

Dzięki innowacyjnym tripeptydowi Progeline aktywnie przeciwdziała powstawaniu zmarszczek i redukuje oznaki chronologicznego starzenia się. Przebudowuje matrycę kolagenową oraz remodeluje kontury twarzy dając efekt lift up. Poprawia architekturę skóry szczególnie w newralgicznych miejscach, takich jak: powieki, bruzda nosowa-wargowa, linia żuchwy i podbródka oraz szyja.

TERAPIA MIKROIGŁOWA NA CIAŁO

Bioaktywne serum wyszczuplające BODY SLIMMING SERUM
Bioaktywne serum do ciała o działaniu wyszczuplającym i antycelulitowym. Zawiera UC Peptyd V -biomimetyczny pentapeptyd hamujący adipogenezę. Zmniejsza zarówno ilość komórek tłuszczowych jak i ich rozmiary. Stymuluje procesy spalania, pobudza lipolizę oraz zapobiega odkładaniu tkanki tłuszczowej. Kofeina wspomaga działanie peptydu, poprawia mikrokrążenie i zmniejsza obrzęki. Dzięki zawartości 12 aminokwasów odbudowuje NMF, głęboko i długotrwale nawilża skórę, pobudza komórki do regeneracji oraz stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.