Stopy są bardzo ważnym elementem urody i wymagają szczególnej pielęgnacji.
Wymagania stawiane naszym stopom są ogromne – te małe platformy noszą nasze ciało przez całe życie. Zatroszczmy się wiec o stopy tak, jak na to zasługują.

ZABIEG REGENERUJĄCO-ODŚWIEŻAJĄCY NA STOPY

p19

Polecamy zabieg regenerująco-odświeżający RAJ DLA STÓP, który odzywi i wzmocni naszą skórę, zapobiegnie nadmiernemu rogowaceniu warstwy rogowej naskórka, a przede wszystkim pozostawi przyjemn wrażenie „lekkich stóp”.

Zabieg rozpoczyna się od dezynfekcji stóp, kolejno kąpiel stóp z dodatkiem soli z limonką i miętą zmiękczającej naskórek, która ponadto ma właściwości bakteriobójcze.Opiłowanie płytki paznokcia i nadanie jej odpowiedniego kształtu i usunięcie skórek. Tak przygotowany naskórek usuwa się za pomocą frezarki – specjalnego urządzenia służącego do pielęgnacji stóp. Jeżeli stopy są bardzo wysuszone dodatkowo można zastosować maskę regenerujacą do stóp. Następnie wykonywany jest peeling stóp.Zapewnia on skórze odczuwalną świeżość i gładkość, poprawia ukrwienie skóry, przez co staje się ona bardziej delikatna i elastyczna. Zakończeniem jest wmasowanie kremu odpowienio dobranego do potrzeb skóry. Na życzenie klienta przy zabiegu pedicure może być pomalowanie paznokci.

DOPEŁNIENIEM ZABIEGU PROPONOWANA JEST KĄPIEL PARAFINOWA STÓP