Powiększanie ust usieciowanym kwasem hialuronowym- czy wygląda to naturalnie?

Przechodząc szkolenie nawilżenia, poprawy objętości i korekcji kształtu ust w Mezoderm Warszawa odnalazłam swoją kolejną życiową pasję. Poznałam sekrety doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej oraz hirurgii plastycznej z Warszawy, którzy chętnie dzielili się ze mna swoim bogatym doświadczeniem.Moje zdolności manualne zrobiły wrazenie na wielu osobach, ponieważ potrafię tak zaplanować iniekcj że usta wyglądają wyjątkowo naturalnie.

Usta jak i oczy zwracają dużą uwagę, zwłaszcza podczas komunikacji. Idealne, o doskonałych proporcjach, pełne i jędrne, świadczą o atrakcyjności.
Niestety nie każdą z nas natura obdarzyła harmonią kształtu ust, poza tym z wiekiem problem narasta. Usta nieco się zmieniają, opadają ich kąciki, stają się mniej jędrne, a pojawiające się wokół nich zmarszczki należą do jednych z najbardziej nie lubianych.

Zabieg powiększania ust polecany jest osobom, które dostrzegają problem zbyt małych warg, lub są niezadowolone z ich kształtu. Podczas rozmowy poprzedzającej korektę, pomożemy wybrać odpowiednią metodę, w zależności od oczekiwań pacjenta. Najczęściej, stosuje się preparaty wchłaniające – kwas hialuronowy który jest składnikiem macierzy międzykomórkowej w skórze właściwej.

Podstawą jest naturalny efekt do którego wedle życzeń pacjenta dążymy. Dzięki procedurze, możemy poprawić symetryczność, kolorystykę i wielkość ust.

Często klientki zadają pytanie: Dlaczego zaaplikowany kwas hialuronowy po kilku miesiącach znika?
Biorąc pod uwagę powyższe, odpowiedź nie jest trudna. Zapotrzebowanie organizmu na kwas hialuronowy jest duże, dlatego organizm wykorzystuje zaaplikowany produkt nie tylko do wiązania w obrębie aplikacji cząsteczek wody lecz także do uzupełniania jego braków w stawach, chrząstkach czy sercu i z tej przyczyny nie można jednym zabiegiem uzyskać pięknego wyglądu na lata

EFEKT:
Rezultat zabiegu widoczny jest natychmiast i utrzymuje się przez 6 -12 miesięcy w zależności od:

  • wieku
  • preparatu
  • stanu i kondycji skóry
  • indywidualnych cech organizmu
  • stylu życia

Opis zabiegu:
Podczas powiększania ust, podajemy miejscowe znieczulenie (zazwyczaj stomatologiczne), a następnie wstrzykuje bardzo cienką igłą preparat modelujący usta. Podawany środek to – kwas hialuronowy, który nie tylko powiększa usta, ale i nawilża wargi. Cała procedura trwa około 30 minut. Po jej wykonaniu, usta będą lekko opuchnięte, może pojawić się również delikatny siniaczek.

Powiększanie ust to zabieg bezpieczny i bezbolesny, wykonywany przez naszych specjalistów i na świecie od wielu lat.

Zalecenia po zabiegu:
Po zabiegu zalecane jest unikanie przebywania w niskich temperaturach (poniżej 0°C), ekspozycji skóry na słońce i wysokich temperatur (sauna, solarium itp.) oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

Możliwe skutki uboczne:
Zaraz po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta w miejscach wstrzyknięcia, co może utrzymywać się przez 2-5 dni

Przeciwwskazania:

  • ciąża oraz okres karmienia piersia
  • opryszczka na ustach
  • blizny w obrębie ust
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy